DATA »ProServis
Prosím věnujte pozornost níže uvedenému upozornění a návodu. Poslouží Vám k rozhodnutí, jakou z nabízených variant zvolíte.
ZIP soubory Samorozbalovací soubory
Upozornění: V archivech (ZIP) jsou zapakována pouze data, na kterých není možné přenášet počítačové viry. Spustitelné soubory (EXE) jsou zkontrolovány antivirovým programem AVG 7.0, který pravidelně (denně) aktualizujeme. Přesto důrazně doporučujeme provést kontrolu před spuštěním na Vašem počítači. Za případné škody neneseme odpovědnost.
Obecné:
Data pro instalaci jsou uložena s relativními cestami vzhledem k adresáři, kde je nainstalováno PV »ProServis, standardně je to C:\f.3. V případě jiného umístění je třeba zadat cestu k adresáři, ve kterém je náš "programový" adresář PS.3.
 
Informaci o skutečném umístění PV na Vašem počítači najdete v menu SLUŽBY / 4 TECHNICKÉ / 3 VOLNÉ MÍSTO, kde údaj PROGRAMY obsahuje cestu k programovým souborům na stanici a údaj DATOVÉ reprezentuje cestu ke sdíleným datům na serveru. Při lokální instalaci jsou oba údaje shodné.
 
V případě síťové instalace s lokálním umístěním programů je třeba provést instalaci na serveru a na všech stanicích!
 
Soubory doporučujeme uložit ("stáhnout") na pevný disk Vašeho počítače do libovolného adresáře (složky) a odtud pak provést vlastní instalaci.
Návod: Soubory (ZIP) je nutné otevřít příslušným programem (WinZIP, WinRAR, Windows Commander, Total Commander, Windows XP má nástroj na pakování zabudován) a rozbalit s použitím uložených cest (názvů adresářů, složek) do adresáře specifikovaného výše (standardně C:\f.3). Většina instalovaných souborů již existuje a je nutné přepsat (nahradit) jejich starší verzi. Samorozbalovací archiv lze spustit (např. START / Spustit) z libovolného umístění. Komunikuje v češtině. Cesta "Instalovat do" je přednastavena na C:\f.3, je možné ji změnit tlačítkem "Procházet ...". Tlačítko "Instalovat" spustí instalaci, pro kontrolu správnosti zadané cesty je vydáno hlášení o existenci "Potvrdit nahrazení souboru", doporučujeme zvolit "Ano všem".